Záruka kvalitního videa, to je zlínské studio Admiralos Production!

 

Přinášíme vám rozhovor s majitelem předního zlínského audiovizuálního studia Admiralos Production (ADMR) Lukášem Vojáčkem. Studio jsme oslovili s požadavkem o vytvoření krátkého video spotu o našem městě Zlín.

 

Admiralos Production se specializuje na komplexní realizace videoprojektů pro zákazníka. Můžeš podrobněji rozvést, co přesně nabízíte?

Rozsah naší činnosti je opravdu široký. Obecně se dá říci, že nabízíme precizní prezentace firem, produktů a služeb pomocí video spotů. Zabýváme se také dokumentární tvorbou, videoklipy, klipy z akcí a animacemi. Při naší tvorbě využíváme nejmodernější dostupné technologie a snažíme se vytvářet poutavá díla.

Ukázka výrobního spotu z naší produkce „Fatra – Vstřikování“:

 

Kolik máš za sebou realizovaných projektů? Jakými referencemi se můžeš pochlubit?

Od roku 2010 do současné doby moje studio úspěšně zrealizovalo desítky projektů k naprosté spokojenosti zadávající strany. K našim klientům patří velké společnosti, středně velké firmy i jednotlivci. Mimo promo klipů se věnujeme již zmíněným dokumentům. Především cestopisným a sportovním. V neposlední řadě je naší skvělou vizitkou sportovní dokument Xtreme in Zlín, jehož premiéra vyprodala Velké kino ve Zlíně.

Ukázka video spotu „Trieste a.s.“:

 

Pořízení videa nabízí ve Zlíně více firem, proč by s natočením videa měl zákazník oslovit právě tvoje studio?

S natáčením videí máme mnohaleté zkušenosti. Cit, smysl pro detail a trpělivost zaručují kvalitní výsledky naší práce. Naše tvorba je kreativní a jedinečná. Odpovídá nejnovějším trendům, a také proto se k nám klienti stále vrací.

 

Je vidět, že tě práce baví a děláš ji poctivě. Co přesně plánuješ do budoucna? Můžou se zákazníci těšit i na další rozšiřování služeb studia Admiralos Production?

V podstatě naše služby rozšiřujeme stále. V minulém roce jsme vyráběli několikajazyčně namluvené spoty, dlouhé instruktážní animace, nebo například videoklip na jeden záběr. Do budoucna plánujeme rozšířit náš tým o nové kreativní spolupracovníky. Šikovných lidí není nikdy dost. Samozřejmě co se týče techniky a vybavení, mohli bychom každý rok nakoupit nové kamery a další příslušenství. Je neskutečné jak rychle jde vývoj dopředu. Já osobně si ale myslím, že nemusíte mít tu nejdražší techniku. Vše je o nápadu a jeho zpracování.

Co se týká projektů pro tento rok, rýsuje se toho opravdu hodně. Širokou veřejnost určitě zajímá Filmový Festival pro děti a mládež, kterého se také účastníme. Tento rok jsme vydali krátký dokument Asie v ponožkách, který viděla spousta lidí na projekcích po celé České republice a měl velký úspěch. Určitě plánujeme také dále spolupracovat na projektu Ponožky na cestách. Můžete se těšit na další putování. Tentokrát po Africe.

Ukázka dokumentu z naší produkce „Asie v ponožkách“:

https://vimeo.com/163943547

 

Zajímal by nás tvůj názor na Zlín, proto „jednoduchá“ otázka? Co máš ve Zlíně nejraději a co naopak by podle tebe chtělo v následujících letech vylepšit?

Ve Zlíně jsem se sice narodil, ale žiju v něm trvale jen asi posledních 6 let. Vyzkoušel jsem život v zahraničí i na moravském venkově. Vždy, když jsem dlouho na cestách, domů do Zlína se těším. Nevím jestli je to kombinace přírody, architektury, možností sportovního vyžití a dobrých lidí, ale mám to tady prostě rád. Těžko se určuje, co vylepšit. Já bych si ale nejvíc přál, aby Zlín znovu získal svoji prestiž a jeho obyvatelé byli hrdí na jeho současnou podobu. I když jsem velký obdivovatel Baťovské éry, začínám být alergický na názory obyvatel, kteří se nedokážou odprostit od Baťovského úspěchu a myslí si, že ho nemůže nic překonat. Přál bych si, aby zlíňané dokázali ocenit současné úspěšné firmy a podnikatele, kteří jsou budoucností jejich města.

 

Lukáši, ať se ti daří ještě lépe než doteď v profesním i osobním životě. Díky za rozhovor a těšíme se na další spolupráci!

Díky, ať se daří.

 

Užitečné odkazy:

Publikováno: 22.5.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *