Adventní Zlín 2018! To se mi líbí..

Přípravy vánočního jarmarku, s novým názvem Adventní Zlín, jsou v plném proudu. Už před koncem října je tak znám počet prodejních stánků včetně nabízeného sortimentu. Rozdělení jednotlivých prodejců bylo tradičně určeno losem.

„Letošní rozmístění stánků bude opět s drobnými úpravami. Věřím, že tato změna bude opět přínosem. Již tradičně jsme přistoupili k obsazování stánků pomocí losu, abychom zamezili jakékoliv podjatosti,“ uvedl náměstek primátora Jiří Korec, který spolu s radní Janou Bazelovou rozmístění jednotlivých stánků vylosoval. Celkem bylo vybráno třiatřicet prodejců různého sortimentu.

„Těší nás, že se zájem prodejců o vánoční trhy ve Zlíně každoročně zvyšuje,“ doplnila radní Jana Bazelová. Adventní Zlín bude zahájen první adventní nedělí 2. prosince a potrvá až do 23. prosince. Po celou dobu adventu tak bude na náměstí také připraven pestrý kulturní program, který dramaturgicky navrhly agentury Velryba a Locomotion.  Na základě jejich návrhu pak město Zlín objednalo kulturní program. Těšit se tak můžete například na vystoupení Marka Ztraceného, Vašo Patejdla s kapelou a mnoho dalších.

Zdroj: zlin.eu

Publikováno: 23.10.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *