Albert v Panoramě – nový vzhled!

Malý supermarket Albert ve Zlíně již více než týden těší své zákazníky kompletně novým vzhledem. Rekonstrukcí prošla nejen prodejní plocha, ale i zázemí pro zaměstnance a sklad. Výhodami nakupování v Panoramě bude rychlost, přehlednost a pohodlnost, na které se při vymýšlení konceptu kladl důraz, aby prodejna dobře sloužila místním obyvatelům. Nový Albert přináší mnoho novinek pro zákazníky i zaměstnance, a to nejen ve vybavení, ale i v sortimentu.

Proměna prodejny je opravdu razantní. To se projevilo také na pozitivních reakcích zákazníků, kteří už se nemohli dočkat, až znovu otevřeme. Nabídka prodejny se rozšířila, a to především o ryby, čerstvé těstoviny a skvělé sushi. Nadšení je znát i na zaměstnancích, kteří dostali nové zázemí, kanceláře a upravený sklad,“ popisuje Jana Olšinová, manažerka obchodu.

Na zákazníky zde čeká řada novinek například v podobě rozšířeného sortimentu čerstvých těstovin, čerstvých ryb nebo dokonce sushi. Samozřejmostí je i oddělení Zdravě s Albertem, které nabízí sortiment bio produktů, výrobků bez lepku, laktózy, pro diabetiky či vegany.

Pohodlné prostředí pro zákazníky i zaměstnance

Supermarket Panorama patří mezi jednu z menších prodejen Albert ve Zlíně a po rekonstrukci je k nepoznání především díky novému designu a vybavení. Instalované zde byly nové vitríny, chladící systémy nebo například automat na vratné lahve a klimatizace. Celkový vzdušný a přehledný prostor zajistily snížené regály a širší uličky. Zákazníkům, ale i zaměstnancům tato inovace přináší mnohem jednodušší orientaci. Tuto skutečnost potvrzuje i manažerka obchodu „Práci v prodejně usnadňuje nové rozložení nebo například automat na výkup lahví. Prodejna je celá nová, od designu až po vybavení, co víc si teď mohu přát než šéfovat, takové krásné prodejně,“ popisuje manažerka obchodu a dodává, „děkuji celému týmu prodejny za jejich skvělou práci.“

Novinky představil zlínský supermarket nejen zákazníkům, ale i svým zaměstnancům. Pro jejich pohodlí bylo kompletně přestavěné zázemí prodejny včetně šaten a odpočinkové místnosti, kanceláří ale i skladů.

Publikováno: 11.5.2020

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *