Apráles 2016 – program

Osmý ročník open-air festivalu studentských (UTB) i jiných kapel připravila jako již tradičně Námořnická unie. Akce se koná 27. a 28. dubna 2016. Pozor změna místa, letos bude poprvé v prostoru mezi Fakultou technologickou a Laboratorním centrem Fakulty technologické ve Vavrečkově ulici vedle autobusového nádraží. Akce je určena pro veřejnost a vyznačuje se multižánrovým pojetím celého programu. Neváhejte a přijďte se pobavit, letos je Apráles ZDARMA!

Kompletní program Aprálesu: festival začne ve středu večer, kdy bude program zaměřen na taneční muziku, návštěvníci se mohou těšit na pravou nefalšovanou golemovskou rockotéku s Vaškem Vymětalíkem.

Následující den ve čtvrtek se na pódiu vystřídá mnoho kapel a hudebních žánrů. Kromě studentských kapel UTB  – Filip Vítů Trio, Filip Fryzelka a Manewr – vystoupí zlínské big bandové těleso Avion Big Band, vizovická legenda Fleret a jamajsko-karibská formace Reggay. Následovat budou také afterparty ve Star clubu Flip a také v klubu Bamboo na Jižních svazích. Celým festivalem provází kapitán Námořnické unie a pedagog UTB Dušan Fojtů.

Pořadatelé slibují také legendární námořnické soutěže, které budou spojeny s tématikou studijních programů na Fakultě technologické, dobré jídlo, dostatek pravého námořnického pití za studentské ceny a bohatý vedlejší zábavný program. Akce je určena pro širokou veřejnost a bude se konat za každého počasí.

Apráled Zlín 2016 program

Publikováno: 26.4.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *