Autogramiáda k premiéře filmu Padesátka: Kotek, Prachař, Vagnerová a další ve Zlatém jablku

Režisér a herec Vojta Kotek, herci Jakub Prachař, Jakub Štáfek, Hana Vagnerová, scénárista Petr Kolečko a běžec na lyžích Martin Koukal zavítají 14. prosince do Zlína, aby uvedli v celorepublikové premiéře svou novou komedii Padesátka. Se svými fanoušky se před promítáním filmu setkají v galerii obchodního a zábavního centra Zlaté jablko při autogramiádě.

Zatímco diváci z jiných českých měst budou mít možnost jít do kina na nový český film Padesátka až na Štědrý den, ve Zlíně bude mít film premiéru už 14. prosince. Osobně jej přijedou představit jeho tvůrci v čele s režisérem a hercem Vojtou Kotkem.

Na programu je i autogramiáda v přízemí hlavní galerie Zlatého jablka, která začne v 16 hodin. Podepisovat se bude nejen režisér snímku, ale i herci Hana Vagnerová, Jakub Prachař, Jakub Štáfek a autor scénáře a producent Petr Kolečko. Zúčastní se i mistr světa v běhu na 50 km na lyžích Martin Koukal, který si ve filmu také zahrál a herce učil správnému běžkařskému stylu.

„Do Zlína se moc těšíme. Věříme, že lidem přineseme zábavu a odpoutáme je od předvánočního stresu. Padesátka je komedie z hor, jen s trochu drzejším humorem než klasické české filmy z tohoto prostředí,“ uvedl Vojta Kotek. Komedie o běžkařském závodu Padesátka se odehrává v horském prostředí v období 70. let a je Kotkovým celovečerním režijním debutem.

Organizátorem celého dne, který stráví představitelé Padesátky ve Zlíně, je nákupní portál Slevíci.cz. Část svého programu věnují protagonisté filmu i dětem z dětských domovů. Premiérové promítání filmu proběhne ve Velkém kině od 17.30 a 20 hodin.

Publikováno: 11.12.2015

2 Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *