Autogramiáda mistra etikety Ladislava Špačka

Na besedu a autogramiádu zavítá do Zlína za svými čtenáři uznávaný odborník na etiketu Ladislav Špaček. V knihkupectví Luxor v obchodním centru Zlaté jablko představí svou poslední knihu „Etiketa – Moderní etiketa pro každého“. Také beseda s autorem se ponese v duchu rad a doporučení, jak se vyznat ve společenských situacích. Akce se koná ve středu 2. května od 16 do 18 hodin.

V sérii autogramiád, které v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko pořádá knihkupectví Luxor, přichází na řadu nejznámější odborník na zásady společenského chování. Ladislav Špaček, spisovatel, pedagog a bývalý tiskový mluvčí prezidenta Havla, přijíždí do Zlína se svou novou knihou „Etiketa – Moderní etiketa pro každého“.

Zatím nejobsáhlejší příručka etikety tohoto oblíbeného autora přináší poučení a rady ohledně odívání, stolování, chování v nejrůznějších společenských situacích a další pravidla. Odráží také aktuální vývoj a změny ve společenských zvyklostech oproti minulosti. Setkání s autorem, který je českým guru v oblasti etikety, pak nabízí jedinečnou možnost položit otázky či se poradit a získat tak informace přímo od toho nejpovolanějšího.

Beseda spojená s autogramiádou proběhne ve středu 2. května od 16 do 18 hodin v 1. poschodí obchodního centra.

Publikováno: 28.4.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *