BusFest 2019 to za chvíli rozjede!

Busfest odtajnil všechny svoje interprety a návštěvníci se mohou těšit na opravdu velká jména české scény. Nezapomenutelnou jízdu pod taktovkou studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně si budete moci užít už 27. dubna 2019.

27. dubna 2019 se roztočí kola tří zlínských trolejbusů, které již podesáté s sebou přivezou neobvykle ujetou párty. „Kulaté narozeniny Busfestu budou párty na kterou se nezapomíná. Tento rok je jiný než ty ostatní a byla by škoda, kdyby si nenastoupil,“ říká hlavní manažerka projektu Eliška Janáková.

Na palubě se představí tři známí čeští interpreti. MC Gey, je český rapper, básník, ilustrátor a spisovatel, který miluje trolejbusy a párty v nich a tak se rozhodl, že jednou mu Busfest nestačil. Rockový trolejbus bude patřit žižkovskému seskupení Baro Chandel a jejichž kytarové riffy otřesou základy Zlína. Reggae zpěvák a producent Cocoman zase přinese za jakéhokoli počasí do svého trolejbusu slunce a pozitivní vibrace.

Před nosem si ale nenechte ujít ani doprovodný program na Točně pod sportovní halou. Ten začíná již od 14:00, kde se ve spolupráci se zlínským Majálesem uskuteční Starobrno soutěž kapel. V jejich souboji budou létat jiskry jako od trolejí. Kromě toho k poslechu zahraje ostravská kapela February, která jede na vlně indie-post rocku. Žádný festival by nebyl úplný bez dojezdové afterparty. Ta se bude konat v klubu Fénix. Ve svém lásku-šířícím kázání budou pokračovat pánové Messenjah, Cocoman a Dr. Kary v seskupení Nevereš. DJ Hlava naservíruje svou selekci v barvách hip-hopu, rapu, ale i dubstepu či electra. GNRLY pantherz, jakožto tříčlenný experimentální projekt, odprezentuje svou představu basshousového setu řízlého dubstepem a trapem. Posledním aktem celého programu budou vyslanci žánru drum and bass, producenti, DJs a hlavně sehraní kamarádi a kolegové Meph b2b Phonetick.

Jízdenky jsou v prodeji za cenu 249 Kč. Sledujte oficiální webové stránky, FB page, či Instagram, ať vám nic neuj(e)de!

Publikováno: 23.4.2019

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *