ČokoFest 2020! – program

Od pátku 17. do neděle 19. ledna 2020, sportovní hala Datart (bývalá Novesta) bude čokoládová! Své stánky tu rozloží prodejci nejrůznějších čokoládových specialit a dobrot. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 30 stánků: ČokoKebab, Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Chocolaterie Havířov, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo Čo, Čokoládovna Janek, Šmakujto, Judith Sweet Art, Koruna pralinky, Candy Store, Al Andalous a mnoho dalších.

A nebudou tu zdaleka jenom oni.

Čokoládový Festival přinese třeba kulinářskou přehlídku, na níž skvělí kuchaři předvedou své čokoládové recepty. V nich uvidíte, s čím vším je možné čokoládu kombinovat. Už jste třeba ochutnali gaskoňské dušené hovězí maso s čokoládou a armagnacem? Nebo vanilková krupicová kaše z espumy s čokoládovým sněhem ze suchého ledu? Příznivci umění se zas jistě rádi zastaví u obrazů malovaných hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí na plátno.

A na co se návštěvníci mohou těšit? „Letos bude ve Zlíně více ochutnávek a také se uskuteční řada zajímavých soutěží, například tzv. Hra o poklad! Každý, kdo se do hry bude chtít zapojit si může u vstupu za 30Kč zakoupit zlatý čokoládový pohár. Každý pohár obsahuje klíč k pokladu, ale pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000,-Kč!

ČokoFest bude věnován učení. Budeme učit návštěvníky, jak vařit čokoládu.

Ve festivalovém programu samozřejmě nebudou chybět aktivity pro děti i koncerty.

Pro čokoládový festival ve Zlíně je vstupné jen 60,– Kč (40,– Kč pro seniory, studenty ). Děti a mládež do 6 let mají na akci vstup zdarma.

Zájemci mohou rovněž soutěžit o volné vstupy na www.cokoladovy-festival.cz

Publikováno: 12.1.2020

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *