Čokoládový festival 2018?! Již Brzy!

Do sportovní haly Euronics zamíří všichni milovníci čokolády. V pátek 26. až neděli 28. ledna 2018 se zde uskuteční druhý ročník Čokoládového festivalu s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

 PÁ 19/01: 14:00 – 18:00 // SO 20/01: 10:00 – 18:00 // NE 21/01: 10:00 – 17:00

Čokoládový Festival 2018 ve Zlíně pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Čokoládový veletrh ve Zlíně nabídne návštěvníkům tři hlavní sekce:

  • Kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty
  • Prodejní stánky partnerských organizací
  • Dětský koutek

Vstupné činí 60,- Kč (30,- Kč pro seniory/ 35,- Kč pro studenty). Děti a mládež do 6 let mají na akci vstup zdarma. Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Zlín OZP Čokoládový Festival 2018 na www.cokoladovy-festival.cz.

Letos máme větší počet stánků a pořádáme zajímavou soutěž: při příležitosti Čokoládového Festivalu ve Zlíně jsme pro návštěvníku připravili hru o poklad! Osm klíčů k pokladu bylo uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 25 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váňu, který bude připravovat jídla dle zajímavých receptů: čokoládové pralinky s moučnými červy, dýňovou polévku s bílou čokoládou v suchém ledu nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem. Chybět nebude ani šéfkuchař Jiří Holub z Sirupárny Olomouc bude vařit kuřecí prsa na čokoládovém likéru nebo omáčku mole poblano z čokolády. Václav Kijonka (Mr Vonka) naučí děti vyrábět pralinky a upéct brownies.

Letos se koná soutěž o skútr Blade 125 : Návštěvníci se musí účastnit jednoho z čokoládových festivalů. Na místě konání instalujeme skútr ozdobený čokoládovými mincemi. Můžete zkusit tipovat, kolik kusů mincí je na skútru.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u stánků společností ČokoKebab, Kamila chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr Vonka, Chocolaterie Havířov, Cafe Santo Domingo, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo-Čo, Janek Chocolates, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinký, ….

Návštěvníci si budou moci zakoupit čokoládové pivo, ochutnat vafle, fondán, čokoládové víno, čoko-kebab a další.

OZP Čokoládový festival však nabídne i mnoho dalších doprovodných akcí plných překvapení. Bude to zkrátka jedinečné setkání všech milovníků čokolády, které byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Publikováno: 23.1.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *