Dakarské speciály Zlaté jablko

S blížící se Barum Rally přidává Zlaté jablko na atraktivitě doprovodného programu. V tomto týdnu představuje dakarské speciály – vozidla, jejichž kola okusila trať nejtěžšího závodu světa, Rallye Dakar. Expozici vozů doplňuje i výstava unikátních fotografií ze slavného závodu.

Malou odbočku dělá v tomto týdnu doprovodný program, který si pro fanoušky Barum Czech Rally Zlín připravilo obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko. To totiž nyní ukazuje vozy, které „barumku“ nejely a ani nikdy nepojedou. Jedná se totiž o speciály, které se účastnily jihoamerické Rallye Dakar. Ať už přímo závodu samotného, nebo jako součást doprovodného týmu.

V přízemí prodejní galerie je k vidění Ford Ranger, jezdící jako Press Car na dakarských tratích. Ze závodních vozidel zde jsou motorka Benelli TRK 502 Traveler a čtyřkolka Maverick X3, které absolvovaly tento prestižní závod,“ přiblížil Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka.

Ve stejném poschodí je také otevřený fanshop s možností nákupu vstupenek a permanentek za výhodné ceny a s nabídkou nejrůznějších upomínkových předmětů s logem Barum Czech Rally Zlín.

Na Facebooku Zlatého jablka je v plném proudu fotosoutěž o atraktivní ceny, mezi něž patří spolujízda v závodničce Mitsubishi Lancer EVO IX nebo let vrtulníkem nad probíhajícími závody. K účasti v soutěži stačí se kreativně vyfotit v rally expozici v obchodním centru, fotografii zaslat do Zlatého jablka a při hlasování na Facebooku získat nejvíce hlasů. Přesná pravidla jsou zveřejněna na webu Zlatého jablka.

 Co bude k vidění příště?

  1. – 27.8. Expozice Barum Rally
  2. 8. Autogramiáda jezdců
  3. – 27. 8. Škoda park na náměstí Míru s bohatým programem pro děti i dospělé
  4. 8. Tisková konference vítězných posádek

Expozice jsou umístěny v přízemí prodejní galerie a jsou přístupné po celou otevírací dobu obchodního centra. Prodejní stánek se vstupenkami a suvenýry je otevřený od 10 do 20 hodin.

Publikováno: 16.8.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *