Do práce na kole se slevou

K dnešnímu dni tj. 30.3.2016  je přes 200 přihlášených v motivační soutěži Do práce na kole 2016 ve Zlíně, Otrokovicích a okolí!

Informace pro ty, co váhají: ZVÝHODNĚNÁ CENA REGISTRACE v motivační soutěži Do práce na kole je do 31. března 195,- Kč, v dubnu 250,- Kč. Za poplatek získáte tričko v bio-kvalitě, výhody na různých akcích a můžete vyhrát skvělé ceny. Oslovte své kolegy a jezděte v květnu DO PRÁCE NA KOLE, nebo choďte a běhejte!

Týmy s různými názvy sestavily zatím v následujících firmách a institucích (dle abecedy): 14|15 Baťův Institut Zlín;  CN Group CZ s.r.o. Zlín;   Continental Barum s.r.o., Otrokovice;   DJ. CASPER Napajedla;   Edhouse s.r.o. Zlín;   Evv Moravia s.r.o. Kroměříž;   GEMINI oční klinika a.s. Zlín;   Geotrop spol s r.o. Zlín;   Glass Service a.s. Vsetín;  HP Tronic Zlín spol. s r.o.;   Krajská nemocnice T. Bati, a.s. Zlín;  Magistrát města Zlína;  Rehabilitační stacionář Zlín;   REMAQ s.r.o. Otrokovice;   Rozvodna Otrokovice 400kV, E.ON a.s. Otrokovice;   RPC Promens a.s. Zlín;   SHOCart spol s r.o. Zádveřice;  Statutární město Zlín;  Veronica Hostětín.

Výběr nejvtipnějších názvů týmů: Když nechčije JEDU, Holky z účtárny, Holky,  CVT – Šikulové, Edhouse Flákači, Edhouse Jen tak, Cyklisti s.r.o., Dráteníci, Botydoroboty, Chmelaři, Půlmozci, Pivní kroužek Kvasice, Víly z vily, Želvy, Krákora, Podřevnické střely, Cyklo-nadšenci, jichokwenta – záZRAK z Pančavy, Šokarti.

Statutární město Zlín se svým výborným týmem Cyklisté z radnice to nebude mít lehké v náročné konkurenci.

Registrujte se v motivační soutěži Do práce na kole do 30. dubna 2016  na www.dopracenakole.cz a v květnu soutěžte!  Ta má letos poprvé nové kategorie i pro běžce a chodce. Cílem kampaně pořádané spolkem Auto*Mat ve spolupráci s lokálními koordinátory z bezmála třiceti českých a moravských měst je ulevit obcím přetíženým automobilovou dopravou a přivést co nejvíce lidí k šetrnějším způsobům přepravy. K zapojení stačí utvořit s kolegy 2-5 členný tým a jezdit během května co nejčastěji do práce, nebo školy na kole (anebo chodit či běhat).

Zdroj: zlin.eu

Publikováno: 30.3.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *