Hurá do práce na kole!

I v letošním roce se mohou zájemci ze Zlína a Otrokovic zapojit do soutěže Do práce na kole. Registrace již byla spuštěna na webu www.dopracenakole.cz a poběží do konce dubna.

Přihlášení do kampaně je zpoplatněno malým příspěvkem, za který soutěžící obdrží startovací balíček, jehož součástí je triko s logem kampaně. Kdo se zaregistruje ještě v březnu, zaplatí 195 korun, v dubnu vyjde vstupní poplatek na 250 Kč.

Soutěžit se pak bude v průběhu měsíce května, a to v kategoriích Pravidelnost (soutěž týmů), Výkonnost (soutěž týmů i jednotlivců), Cyklozaměstnavatel roku, Kreativita a Cyklo-opatření. Na výherce čeká řada zajímavých cen. Vyhlášení vítězů proběhne 7. června na náměstí Míru ve Zlíně od 16 hodin v rámci bohatého programu. V průběhu soutěžní kampaně také proběhne řada doprovodných akcí. „Novinkou letošního ročníku je, že se do soutěže mohou zapojit také běžci, chodci, bruslaři, skateboardisti apod., avšak za podmínky, že cyklisté budou tvořit nejméně polovinu členů soutěžního týmu,“ upřesnil Martin Habuda, cyklokoordinátor zlínské radnice.

Cílem kampaně Do práce na kole je podpořit jízdní kolo jako běžný dopravní prostředek a poukázat na mnohá pozitiva, které jízda na kole přináší.

Místním koordinátorem soutěže je Jana Vybíralová z iniciativy CykloZLÍN, na organizaci se podílí města Zlín a Otrokovice. Organizace soutěže probíhá v rámci projektu Zlín v pohybu.

Zdroj: zlin.eu

Publikováno: 15.3.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *