Kluziště na náměstí Míru!

Od 5. prosince až do 7. ledna bude mít Zlín novou atrakci. Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko v těchto dnech nabídne veřejnosti bruslení na kluzišti pod širým nebem na Náměstí Míru. Slavnostní otevření proběhne v sobotu 5. prosince v 17 hodin, kdy ledovou plochu rozsvítí zpěvačka a herečka Petra Černocká.

Vedle měst jako je Londýn, Budapešť, Los Angeles, Praha nebo Ostrava se v letošním předvánočním čase zařadí také Zlín. I zde se, letos zcela poprvé, otevře umělá ledová plocha pod širým nebem přímo v centru města.

„Bruslení zahájíme 5. prosince v 17 hodin za účasti Petry Černocké. A protože je tento večer spojený s mikulášskou nadílkou, budeme dětem rozdávat vstupenky na bruslení zdarma,“ zve na náměstí Jiří Kratochvíl, ředitel obchodního centra Zlaté jablko.

Kluziště Zlatého jablka na Náměstí Míru v adventním období doplní program Vánočního jarmarku. Navíc přinese i další zajímavé akce jako mikulášskou nadílku, andělské bruslení, bruslení se zlínskými extraligovými hokejisty a další.

Ledová plocha má rozměry 12 x 18 metrů a pojme až padesát osob. Ve všední dny je provozní doba od 10 do 14 hodin vyčleněna pro školky, školy, firmy a instituce. Veřejnosti je potom k dispozici ve všední dny od 14 do 20 hodin, o víkendech od 10 do 20 hodin. Otevřeno bude i mezi vánočními svátky, kromě 25. prosince a 1. ledna.

Cena za bruslení je 30 korun za hodinu. Pro ty, kteří si chtějí užít tyto zimní radovánky, ale nemají vlastní brusle, bude k dispozici půjčovna bruslí za poplatek. Majitelé bruslí mohou využít služeb brusiče.

Publikováno: 3.12.2015

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *