Březnový KnihoTrh – změna termínu!

Dobročinný Knihotrh, který je již tradičním charitativním projektem konaným ve Zlatém jablku, se z důvodu nemoci organizátorů uskuteční v náhradním termínu. Ve středu 11. března v čase od 14 do 19 hodiny tak mohou zákazníci obchodního centra přispět koupí knihy na nákladné rehabilitace Adámkovi Zamazalovi ze Zlína, který trpí dětskou mozkovou obrnou.

S pravidelnou charitativní akcí přichází opět stovky zajímavých knih z druhé ruky, které si budou moci zájemci zakoupit za velmi příznivé ceny. Ty nejlevnější kousky pořídí už od třiceti korun.

Důležitější je ale dobročinné zaměření prodeje. Dvacet korun z každé knihy poputuje Adámkovi Zamazalovi, který od narození trpí dětskou mozkovou obrnou a potřebuje nákladné rehabilitace.

KnihoTrh již tradičně organizuje Zlínský nočník, knihy k prodeji zajistili Knihomilové, dobročinný obchod Dobroděj a Dotek Vizovice. Spolupořadatelem je také obchodní centrum Zlaté jablko, kde budou ve středu 11. března od 14:00 do 19:00 hodin knihy čekat na své nové majitele.

Kdo má zájem pomoci a chce přispět staršími knihami, má možnost přinést je přímo na akci,“ uvádí Igor Dostál ze Zlínského nočníku.

Více na www.zlatejablko.cz

Publikováno: 9.3.2020

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *