Květnový Restaurant Day 2017

Rádi si pochutnáte na domácích s láskou připravovaných dobrotách? Rádi vaříte a chcete se nechat pochválit od ostatních? Rádi zkoušíte nové chutě? Máte prostě rádi všechno, co se týká dobrého jídla, hlavně když můžete okošovat? Květnový Restaurant Day Zlín je něco přesně pro vás!

V neděli 14. května se od 11 hodin otevřou brány kavárny Slunečnice, kde se na vás budou těšit naše jednodenní restaurace se svými vlastnoručně připravenými pochoutkami. Garantujeme, že všechno chutná jako od maminky, nebo ještě líp! Těšit se můžete na neuvěřitelnou škálu chutí. Grilované fláky hovězích steaků, hotdogy, zdravou i nezdravou kuchyni, lokální i mezinárodní kombinace, domácí pivo, nejrůznější sladkosti a pečivo, domácí rostlinná mléka, mochito, nebo tajemná jídla s názvy jako Gravlax, či Bagna cauda, tohle všechno a ještě třikrát tolik a za opravdu lidové ceny.

Přijďte si v neděli nacpat pupky! Těšíme se na vás. Přehled restaurací a meníček a více info o akci najdete na události na Facebooku s názvem Květnový Restaurant day Zlín.

PS: Opravdu před odchodem z domu nic nejezte, mrzelo by vás, že nemáte místo na další! 🙂

VSTUPNÉ ZDARMA!

Publikováno: 9.5.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *