Ledové království ve Zlatém jablku 2016 – program

Z horkého léta do ledového království přenese své návštěvníky obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Na začátek prázdnin zde totiž nabízí zábavný program s motivy oblíbené pohádky Frozen. Na děti čeká celá řada soutěží, karaoke, půjčovna princeznovských šatů, fotostěna či malování na obličej. Akce trvá od 1. do 3. července.

Hned na první prázdninový víkend připravilo Zlaté jablko zajímavý program pro všechny děti. Přízemí prodejní galerie promění v ledové království a bude možné se zde potkat se všemi hlavními hrdiny úspěšného animovaného filmu Frozen – s princeznami Annou a Elsou, legračním sněhulákem Olafem, horalem Kristoffem i jeho sobem Svenem.

Chceme tak s dětmi zábavnou formou oslavit konec školního roku,“ vysvětlil ředitel Zlatého jablka Jiří Kratochvíl. „Připravená máme soutěžní stanoviště i moderované soutěže na pódiu a za splněné úkoly děti samozřejmě dostanou dárečky s tématikou Ledového království.

Kromě toho si mohou děti vyzkoušet karaoke nebo si nechat namalovat obrázky na obličej. Holčičky jistě zaujme půjčovna princeznovských šatů a fotokoutek, kde se mohou v převlečení za princeznu vyfotografovat. A pro ty, kteří nechtějí soutěžit nebo se jinak zapojit do moderovaného programu, je připravená speciální herní zóna.

Ledové království je pro všechny zájemce otevřeno v přízemí Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko od pátku 1. do neděle 3. července vždy od 13 do 17 hodin.

Publikováno: 28.6.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *