Hlasuj pro nové hřiště ve Zlíně

Jedním z deseti měst, ve kterém společnost Lidl letos vybuduje Rákosníčkovo hřiště, může být i Zlín. Podmínky, jak toho může dosáhnout, jsou jednoduché. Stačí, aby se jeho obyvatelé zapojili do soutěže Lidlu, která trvá od 1. do 28. února, a poslali co nejvíce hlasů.

A aby v případě výhry, mohlo hřiště vzniknout, město dopředu vybralo lokalitu s vhodným městským pozemkem.

Rákosníčkovo hřiště mohou získat všechna města či městské části v jejichž blízkosti se nachází prodejna Lidl. Ve spolupráci s Odborem městské zeleně jsme vytipovali jako potřebnou a vhodnou lokalitu Obeciny. Hlasovat se tedy bude pro prodejnu Lidl, sídlící na výpadovce na Vizovice, Díly VI,“ vysvětlil Milan Smola, vedoucí Odboru školství Magistrátu města Zlína.

Hlasování startuje na webových stránkách projektu bit.ly/Hlasovani_rakosnickovo_hriste a na Facebooku Lidlu www.facebook.com/lidlcesko ve středu 1. února 2017.

Každý hlasující může každý den odevzdat dva hlasy a zároveň se může zapojit do soutěže o ceny. Průběžné výsledky budou aktualizovány denně k 16. hodině na webu Lidlu. Kdo bude chtít hlasování ještě více podpořit a získat tak pro své město další hlasy, nalezne zde i propagační materiály ke stažení.

Dětská hřiště se symbolem pohádkového Rákosníčka nabízí dětem k aktivnímu hraní velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku a nechybí ani kolotoč nebo různé druhy houpaček, novinkou je houpačka pro nejmenší děti. Klidovou zónu doplňuje domeček. Celé hřiště je oplocené a poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky.

Rákosníčkova hřiště jsme začali stavět  před pěti lety a za tu dobu jsme postavili po celé republice 69 Rákosníčkových hřišť v celkové hodnotě 103,5 milionů korun. O hřiště je stále velký zájem a nás těší, že pro města, ve kterých jsou naše prodejny, můžeme udělat i něco navíc. Proto v projektu pokračujeme i letos,“ uvedla Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

Více informací o projektu včetně podrobných pravidel hlasování na: www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/

Zdroj: zlin.eu

Publikováno: 5.2.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *