Majáles 2019 je za dveřmi!

Jste ready si vyhodit z kopýtka? Doufáme, že ano! Máme tady pro Vás pozvánku na 6. ročník Majálesu UTB. Letošní Majáles odpálíme 7. května, aby si návštěvníci po dlouhé noci mohli další den řádně odpočinout. Loňskou novinkou bylo přidání druhé stage, což bude platit i pro tento ročník. Jakou změnu jsme si pro Vás tedy nachystali letos? Měníme lokaci a posouváme se trochu výš a to rovnou na všem známý Lyžařský svah ve Zlíně. Že nevíte, jak se tam dostat? Nevadí, můžete se přidat k již tradičnímu Majálesovému průvodu, se kterým rozhodně nezabloudíte.

A na co se můžete letos těšit? Samozřejmě na dobré jídlo a pití, nebo soutěž o krále a královnu Majálesu, kteří si odnesou zajímavé ceny. Určitě vás neochudíme o již tradiční soutěž kapel a hlavně pořádnou porci zábavy v podání osmi vystupujících interpretů. Na své si letos přijde opravdu každý! Nachystali jsme pro vás našlapaný line-up, ve kterém se Vám představí Kapitán Demo s jeho Demo Crew, či rapper Lvcas Dope. Dále váš rozproudí energetické slovenské duo Malalata a další interpreti jako je UDG, John Wolfhooker, Cirkus Problem, Glad for today, či punková skupina Franz Alpa.

Tohle všechno a navíc ZDARMA? Tam prostě nemůžeš chybět! Zapiš si do diáře 7. 5. 2019 a vidíme se na svahu!

Organizátorem je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci se Studentskou unií UTB. Další informace na FB eventu Majáles UTB 2019.

Publikováno: 16.4.2019

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *