Majáles 2020 – zrušeno!

Jaro už nám klepe na dveře a společně s ním i největší oslava studentských let. Řeč je o Majálesu UTB, jedné z největších akcí pořádané v krajském městě Zlín. Letošní ročník se uskuteční 7. května 2020 na Lyžařském svahu ve Zlíně.

Majáles UTB letos slibuje kvalitní vystoupení, bohatý doprovodný program a především si klade za cíl, aby byl Majáles zážitkem, na který žádný Zlíňák jen tak nezapomene.

Jak už bývá zvykem, i tento rok nás čeká pestrý program plný působivých hudebních vystoupení, které jsou zárukou nezapomenutelných zážitků. Festival pod širým nebem s sebou do studentského města přinese kvalitní program, během kterého se na dvou hudebních scénách představí zvučná jména celkem devíti kapel různých hudebních stylů. Už nyní se můžete těšit na Michala Hrůzu, písničkáře Jakuba Děkana, Heleniny oči, známé djské duo Malalata a další.

Na své si přijde opravdu každý. Doprovodný program doplní již tradiční soutěže spojeny s volbou krále a královny Majálesu. Těšit se můžete i na všemi oblíbené festivalové jídlo a chill out zónu.

Celý tým organizátorů věří, že zábavu si najdou nejen studenti a mládež, ale také dospělí, kteří zavzpomínají na mladá léta. Přijďte si i vy užít zlínské festivalové pohody 7. května 2020 na Lyžařském svahu. Vstupné je ZDARMA!

Organizátorem je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci se Studentskou unií UTB. Další informace naleznete na FB eventu Majáles UTB 2020.

Publikováno: 8.3.2020

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *