Majáles 2017 Zlín program

Zlínský Majáles se uskuteční v úterý 2. května 2017 v parku před Baťovou vilou. Letos se zde představí 6 tuzemských kapel, k dispozici bude bohatý doprovodný program a to vše zadarmo. Organizátorem je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci se Studentskou unií UTB.

Program započne majálesový průvod, který vyrazí ve 14:00 z náměstí Míru městem do areálu. Hudební program zahájí děti z oblíbené univerzitní školy Quočna a prostor bude dán také univerzitnímu sboru. Od půl čtvrté převezme pódium Some Reason – mladá kapela ze Zlína, tvorbou zaměřující se na alternativní rock. Po nich nastoupí kapela Reggay, která jak už z názvu napovídá, ponoří majáles do pohody tónů reggae.

Následně bude stage patřit dvěma mladým nadějným kapelám We on the moon a John Wolfhooker. Pětičlenná pop-rock alternativní formace We on the Moon boduje v rádiovém éteru i naživo. Po nich nastoupí John Wolfhooker. Tato rock´n´rollová banda stihla koncertovat v ČR i v Kanadě, chybět nebude ani ve Zlíně.

Večer přijdou na scénu headlineři celého Majálesu. Od 21 hodin přivedou diváky do varu Zoči Voči, jejichž tvorba vychází z žánrů jako punk, hardcore a rock. Slovenští bratři si vybudovali stálou pozici na hudební scéně a rozhodně nenechají nikoho v klidu. Závěrečnou třešničkou celého Majálesu bude hlavní hvězda – Vypsaná fixa. Tatu pardubickou skvadru netřeba příliš představovat. Za 22 let své působnosti stihly jejich texty doslova zlidovět. Do Zlína přivezou dobrou náladu a pořádnou show.

Celý program zahájí majálesový průvod, který vyrazí ve 14:00 z náměstí Míru. V rámci doprovodného programu se uskuteční tradiční soutěže, spojené s volbou krále a královny celého majálesu. Připravena bude také pestrá nabídka sportovního vyžití. Návštěvníci budou moci vyzkoušet oblíbenou slackline, nafukovací atrakce nebo si zahrát frisbee. Na své si přijdou také milovníci dobrého jídla. Bude na výběr široké spektrum stánků s tradičními festivalovými dobrotami.

Publikováno: 10.4.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *