Masters Of Rock 2016 – program

Kultovní festival Masters of Rock 2016 je jediným velkým festivalem v Česku, který se může pochlubit tím, že má dopředu vyprodáno! Vstupenky již nejsou k dostání v předprodejích a nebudou k dispozici ani na místě konání MOR 2016 ve VIzovicích!

Masters of Rock se koná od 14. do 17. července. Letos zahraje na Ronnie James Dio Stage a vedlejším pódiu 79 kapel z 16 států. Hlavními lákadly 14. ročníku Masters Of Rock 2016 jsou německá metalová opera Avantasia, americké thrash metalové formace Slayer a Megadeth a Amon Amarth ze Švédska.

Festivalový areál bude otevřen ve čtvrtek od 11:00, vstup do festivalového campu bude možný ve středu 13. července od 10:00.

 

Kompletní program festivalu:

 

 Program Ronnie James Dio Stage

Čtvrtek 14. 7.
12:00 – 12:45 RUST
13:00 – 13:50 ŠKWOR
14:00 – 14:50 MELECHESH
15:05 – 16:05 HORKÝŽE SLÍŽE
16:25 – 17:25 THRESHOLD
17:45 – 18:45 KISSIN‘ DYNAMITE
19:10 – 20:20 LUCA TURILLI’S RHAPSODY
20:50 – 22:20 TESTAMENT
22:50 – 00:20 APOCALYPTICA
00:50 – 02:00 ROTTING CHRIST

Pátek 15. 7.
10:00 – 10:45 SEBASTIEN
10:55 – 11:40 ZAKÁZANÝ OVOCE
11:50 – 12:35 SALAMANDRA
12:50 – 13:45 DOGA
14:00 – 15:00 AVATARIUM
15:20 – 16:20 WALTARI
17:00 – 18:15 CITRON + TANJA
18:45 – 20:00 AMARANTHE
20:30 – 22:00 SLAYER
22:35 – 00:15 AVANTASIA
00:45 – 02:00 KORPIKLAANI

Sobota 16. 7.
10:00 – 10:45 FORREST JUMP
10:55 – 11:40 BAD JOKER’S CREAM
11:55 – 12:45 THUNDERMOTHER
13:00 – 13:50 ORDEN OGAN
14:05 – 14:55 KADAVAR
15:10 – 16:10 EVERGREY
16:25 – 17:35 THE DEAD DAISIES
17:55 – 19:05 PRIMAL FEAR
19:25 – 20:35 THE 69 EYES
21:05 – 22:20 ELUVEITIE
22:50 – 00:20 AMON AMARTH
00:50 – 02:00 FREEDOM CALL

Neděle 17. 7.
10:00 – 10:45 PROXIMITY
10:55 – 11:45 RED’S COOL
12:00 – 12:50 SWALLOW THE SUN
13:05 – 13:55 ALKEHOL
14:15 – 15:15 BRAINSTORM
15:35 – 16:35 OOMPH!
16:55 – 18:10 ENSIFERUM
18:40 – 20:00 AIRBOURNE
20:30 – 22:00 TARJA
22:30 – 24:00 MEGADETH

Program Rock Face Stage

Čtvrtek 14.7.
14:00 – 14:45 BLANT (PL)
15:05 – 15:50 TITAN CRUSHER
16:15 – 17:00 DECOLT
17:25 – 18:10 ANIME TORMENT
18:35 – 19:20 PERSEUS
19:45 – 20:30 OCELOT
20:55 – 21:40 WAIT
22:05 – 22:50 BOOTERS
23:15 – 00:00 KOMUNÁL

Pátek 15.7.
14:00 – 14:45 BASTARD
15:05 – 15:50 RIMORTIS
16:15 – 17:00 AUTOBUS
17:25 – 18:10 BUTTERFLY KISS
18:35 – 19:20 DENOI
19:45 – 20:30 LADY KATE
20:55 – 21:40 STEEL CITY (IT)
22:05 – 22:50 MEAN MESSIAH
23:15 – 00:00 MODESTY & PRIDE

Sobota 16.7.
14:00 – 14:45 NAHUM
15:05 – 15:50 X-RAY
16:15 – 17:00 TARVERP (SK)
17:25 – 18:10 PARTY ANIMALS (IT)
18:35 – 19:20 KRYPTOR
19:45 – 20:30 THE STICKY FINGERS (IT)
20:55 – 21:40 MAD FREQUENCY (SK)
22:05 – 22:50 DEATHWARD
23:15 – 00:00 OVERHYPE

Neděle 17.7.
14:00 – 14:45 SOUSTRAST
15:05 – 15:50 SOLAR SYSTÉM
16:15 – 17:00 POWER 5
17:25 – 18:10 ACT OF GOD
18:35 – 19:20 KAPRIOLA
19:45 – 20:30 ANACREON
20:55 – 21:40 MY PULSE
22:05 – 22:50 BLUE ROCKET
23:15 – 00:00 SYMFOBIA (SK)

Program Prosperita Meet&Greet Stage

Čtvrtek 14.7.
14:15 – 14:45 RUST
15:00 – 15:30 ŠKWOR
15:45 – 16:15 MELECHESCH
16:30 – 17:00 LUCA TURILLI RHAPSODY
17:15 – 17:45 HORKÝŽE SLÍŽE
18:00 – 18:30 THRESHOLD
18:45 – 19:15 TESTAMENT
19:30 – 20:00 KISSIN‘ DYNAMITE
20:15 – 21:15 APOCALYPTICA
21:30 – 22:00 ROTTING CHRIST
 
Pátek 15.7.
11:30 – 12:00 DOGA
12:15 – 12:45 SEBASTIEN
13:00 – 13:30 ZAKÁZANÝ OVOCE
13:45 – 14:15 SALAMANDRA
15:45 – 16:15 AVATARIUM
16:30 – 17:00 AMARANTHE
17:15 – 17:45 WALTARI
18:45 – 19:15 CITRON
19:30 – 20:00 KORPIKLAANI
 
Sobota 16.7.
12:00 – 12:30 FORREST JUMP
12:45 – 13:15 BAD JOKER’S CREAM
13:30 – 14:00 THUNDERMOTHER
14:15 – 14:45 ORDEN OGAN
16:45 – 17:15 EVERGREY
18:00 – 18:30 THE DEAD DAISIES
18:45 – 19:15 ELUVEITIE
19:30 – 20:00 PRIMAL FEAR
20:15 – 20:45 AMON AMARTH
21:00 – 21:30 THE 69 EYES
21:45 – 22:15 FREEDOM CALL
 
Neděle 17.7.
12:00 – 12:30 PROXIMITY
12:45 – 13:15 RED’S COOL
14:15 – 14:45 SWALLOW THE SUN
15:00 – 15:30 ALKEHOL
15:45 – 16:15 AIRBOURNE
16:30 – 17:00 BRAINSTORM
17:15 – 17:45 TARJA
18:00 – 18:30 OOPMH!
19:00 – 19:30 ENSIFERUM
 
Změna programu vyhrazena!

Publikováno: 11.7.2016

Přidat komentář