Festival outdoorových filmů doprovodí fotografická soutěž

Skvělé fotky z dovolené nemusí zůstat jen uloženy v šuplíku či na soukromém Facebooku. Své fotografické úlovky mohou nadšení fotografové předvést i veřejnosti v rámci 14. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.

„Do soutěže se může přihlásit každý se zájmem o fotografování. Fotografická soutěž je rozdělena do dvou kategorií – krajina a outdoorové sporty,“ přiblížila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací.

Do každé kategorie je možné zaslat maximálně tři snímky. Fotografie lze zasílat už nyní, a to až do 6. 10. 2016, kdy je konečná uzávěrka. Soutěžní snímky se zasílají pomocí formuláře na webu města Zlína www.ic-zlin.cz. Ke každé fotografii je nutné připojit název a krátký popis.

Soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů, se pořádá pod názvem 14. Mezinárodní festival outdoorových filmů 2016, aletos se uskuteční v termínu 7. 10. – 10. 12.2016. Do Zlína přijede 2. 11. 2016.  V ten den se kromě slavnostního zahájení festivalu v Golden Apple Cinema uskuteční i vyhlášení vítězů soutěže.

Publikováno: 9.8.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *