#Nejdunamajáles

Majáles UTB se každoročně koná zdarma a přivádí do Zlína známé i neznámé hudebníky. Letos ve svém line-upu uvede ty největší hvězdy současnosti. Zdravotníci a pečovatelé jsou ti, kterým letos bude patřit potlesk. Tedy alespoň virtuální. Na majáles budete letos poprvé potřebovat placenou vstupenku a to i přesto, že se neuskuteční. Že se pořadatelé nezbláznili vysvětluje manažer akce Adam Utíkal „Studentská unie UTB navázala spolupráci s Fakultou technologickou UTB, která už od začátku bojuje všemi svými prostředky proti koronaviru. Chtěli jsme jim nějak pomoci, když už nemůžeme letos uspořádat naši akci a proto jsme přišli s kampaní #NejduNaMajáles“ 

Kup si vstupenku, nechoď na Majáles a pomáhej, taková je myšlenka. Koupí vstupenky totiž přispějete na výrobu ochranných štítů Fakultou technologickou UTB. Ty by mohly výrazně pomoci zdravotníkům a pečovatelům v boji s koronavirem. Celá vybraná částka půjde na výrobu těchto ochranných štítů a jejich následnou distribuci do okolních institucí.

Vstupenky se prodávají ve třech variantách. Základní verze BASIC lístku za 59,- zabezpečí dva štíty pro skvělý duet zdravotních sester. Pokud chcete být štědřejší a vždy jste si přáli být VIP, je tady verze za 139,-, která odpovídá zhruba pěti štítům pro doktorský kvintet. Poslední varianta, GOLDEN VIP za 420,- znamená vybavení celého orchestru pečovatelů. 

K tomu aby všichni zdravotníci a pečovatelé mohli dále hrát, potřebují kvalitní ochranné pomůcky.  

Celou akci pořádá Studentská unie UTB s podporou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a ve spolupráci s Fakultou technologickou UTB a online portálem GoOut. 

Více informací na webu majales.utb.cz a na Facebooku Majáles UTB Zlín.

Publikováno: 9.4.2020

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *