Zlíňáci, děláte vše pro Vaši pohodlnou chůzi?

Chůze je nejpřirozenější a jak se v poslední době ukazuje i nejzdravější pohyb. Pravidelná a místy i svižná chůze nezlepšuje jen fyzický stav organismu, ale především psychiku. Chůze udržuje v kondici i Váš mozek a paměť. Radost z chůze vám však může zkalit špatná obuv. Pokud Vás téma chůze a obouvání zajímá, můžete se zúčastnit univerzitního projektu s názvem „Zlíňáci, děláte vše pro Vaši pohodlnou chůzi?“
Ve dnech 19. až 24. září pořádají mladí zlínští vědci z Univerzity Tomáše Bati unikátní měření nohou české populace všech věkových kategorií. Zúčastněte se a zjistěte přesnou velikost Vaší obuvi. Každý účastník tohoto měření získá poukázku na nákup obuvi u společnosti Baťa a.s. a malý dárek. Akce se koná v přízemí Univerzitního centra vedle Kongresového centra.

Ve čtvrtek 22. 9. se od 14 hodin můžete těšit na Janu Buch, vedoucí Ateliéru Designu obuvi, která bude mít přednášku o zdravém obouvání.
Vaší účastí na tomto projektu také podpoříte činnost mladých vědeckých pracovníků UTB ve Zlíně. Akce se koná za podpory Nadace Tomáše Bati a společnosti Baťa a.s.

Zdroj: zlin.eu

Publikováno: 19.9.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *