Prachař, Bagárová i Michael Jackson zářili při pátečním nightshoppingu

Tradiční noční nakupování ve zlínském Zlatém jablku je vzdy plné hvězd. Jinak tomu nebylo ani v pátek 21. října, kdy oblíbenou akcí provázel vtipný a šarmantí moderátor Jakub Prachař. Nechyběla ani tradiční a módní taneční show ani hvězdné vystoupení Moniky Bagárové.

Herec a zpěvák Jakub Prachař se ve Zlíně představil v roli moderátora a opět dokázal svou všestrannost a pohotovost za každé situace. Nešetřil vtipnými komentáři na dopravní situaci na D1, kvůli které si při příští cestě do Zlína prý raději pořídí helikoptéru.

Neváhal se ale zapojit i do taneční show Michaela Jacksona, kdy bravurně a bez přípravy vystřihl několik kroků typických pro zesnulého krále popu.

Na pódiu byl celý večer v obležení krásných dívek, ať už tanečnic ze zlínského Beat Upu, modelek z agentury DFC v modelech z nových podzimních kolekcí, ale i v doprovodu České Miss World 2016 Natálie Kotkové. Přivítal zde ale také Moniku Bagárovou, která je právem označována za nejkrásnější českou zpěvačku. Kromě svého pěveckého talentu předvedla nejen Kubovi, ale i stovkám přítomných návštěvníků centra, i unikátní sexy model šatů s rafinovanou cedulkou. Ta sice působila, jako by si šaty oblékla na ruby, ale prý šlo o záměr a nový trend z kolekce Lukáše Macháčka, na které Monika spolupracovala.

Na své si však přišli i ti, kteří nenechávají nic náhodě a využili podzimní nákupní horečky k vánočním nákupům za výhodné ceny. Více než polovina obchodů Zlatého jablka jim totiž byla k dispozici až do pozdních nočních hodin.

Publikováno: 25.10.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *