Prvomájové oslavy Zlín 2016 – program

Průvod, taneční a hudební vystoupení, soutěže, atrakce. Také letošní 1. máj se ve Zlíně ponese v duchu připomenutí baťovských tradičních oslav jako v předchozích letech.

Vrcholem programu bude tradiční průvod, účastníci se začnou řadit ve 12 hodin v Desáté ulici v továrním areálu. „Doufáme, že naši stálí účastníci průvodu, folklorní, taneční a mažoretkové soubory, dechové orchestry a skupiny, sportovci, fanoušci, Námořnická unie a studenti, klub veteránů se svými vozy a motorkami, a zároveň také všichni rodinní příslušníci, příbuzní a přátelé zúčastněných, nám zůstanou i nadále věrni,“ vzkázal manažer akce Martin Červinka. Zároveň veřejnost vyzval ke spolupráci na dalším zatraktivnění akce. „Budeme rádi za nápady, připomínky i náměty,“ konstatoval s tím, že je lze poslat na -mail: info@1MajveZline.cz.

1. máj Zlín 2016 program

Nezapomeňte také na program Nadace Tomáše Bati na Baťově vile. Zde vystoupí Cestující hudba, Mažoretky Zlín, Queen revival, Aerobik klub Zlín, Memento Mori, Valašský soubor Kašava. Kompletní program:

1. máj Baťova vila - program

Zdroj: zlin.eu

Publikováno: 25.4.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *