První jarní nightshopping v jablku 2017

Lákavé slevy a program plný hvězd. To je hlavní náplní jarního Night shoppingu, který se uskuteční v pátek 24. března v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. Jeho návštěvníci se mohou těšit na výhodné nabídky ve více než padesáti prodejnách. Večerem provede moderátor David Gránský. S originální Pomáda show vystoupí herci Divadla Kalich Jan Kříž, Roman Tomeš a další. Nebude chybět ani módní přehlídka s Českou Miss 2002 Kateřinou Průšovou, barmanská show a představení roztleskávaček.

Oblíbenou kombinaci výhodného nakupování a zábavy opět přináší obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Atraktivní nabídky pro nakupující si zde v rámci jarního Night shoppingu na 24. března připravilo přes 50 prodejen, které dveře do světa slev otevřou již od 17 hodin.

Doprovodný program, který je nedílnou součástí Night shoppingu a zpestří zážitky z nakupování, bude zahájen v 19 hodin. Ponese se v duchu muzikálu Pomáda a přivádí do Zlína celou plejádu muzikálových hvězd. Mezi nimi také dva držitele ceny Thálie, herce pražského Divadla Kalich Jana Kříže a Romana Tomeše, společně s tanečnicemi a zpěvačkami Markétou Procházkovou a Veronikou Prášil Gidovou.

„Moderátorem večera pak bude populární zpěvák, herec a dabér David Gránský, kterého jsme v poslední době mohli vidět například ve druhé sérii Tvoje tvář má známý hlas nebo právě v muzikálu Pomáda,“ přiblížil ředitel Zlatého jablka Jiří Kratochvíl.

Další známé osobnosti bude možné spatřit na pódiu při módní show. Nejnovější trendy a tipy na doplnění jarního šatníku předvedou také Česká Miss 2002 Kateřina Průšová a uznávaná modelka Taťána Makarenko. Nevšední zážitek slibuje přestavení mistryň Evropy 2011 v Cheerleaders.

Milovníky míchaných nápojů jistě potěší barmanská show Petra Hurty, vítěze mnoha barmanských soutěží. Jím namíchané drinky bude možné i ochutnat v rámci připraveného tematického občerstvení. Kromě toho se budou servírovat sladkosti z Candy barů.

K dokreslení atmosféry bude v přízemí prodejní galerie Zlatého jablka vystavený Buick Super Sedanette 1949 v tyrkysové barvě. Výhodné nákupy i doprovodný program budou ukončeny ve 23 hodin.

Akci bude předcházet casting národní soutěže Miss Face 2017 za účasti modelky a ředitelky soutěže Taťány Makarenko. Příležitost proniknout do světa modelingu mají dívky ve věku 17-25 let. Registrace začíná v 16 hodin.

Publikováno: 22.3.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *