Půlmaraton je pořád za lidovku. Tak neváhej!

Organizátoři 2. ročníku Festivalového půlmaratonu prodlužují možnost registrace běžců za nejlevnější startovné. Nově se za zvýhodněné částky mohou zájemci přihlašovat až do 15. března. Téměř polovina startovní listiny je v tuto chvíli již osazena. Závod odstartuje 3. června v 16:00 z Náměstí Míru a zakončí 57. ročník Zlín Film Festivalu.

Až do poloviny března si tak ještě mohou příznivci unikátního městského běhu pořídit startovné na tratě půlmaratonu za 599 Kč, na čvrtmaraton za 499 Kč a do závodu štafet za 1999 Kč. „Od 16. března pak budou částky navýšeny u půlmaratonu a čtvrtmaratonu o 200 Kč a u štafet o 400 Kč“, upozorňuje hlavní produkční Zlín Film Festivalu Aleš Zábojník a dodává: „V ceně je opět celá řada velmi atraktivních benefitů pro závodníky jako například batůžek, kvalitní funkční tričko, vstup na večerní koncert v Open Air Zóně festivalu, pamětní medaile, pitný režim na trati, občerstvení po závodě a další dárky od partnerů závodu.“

Prvního ročníku Festivalového půlmaratonu Zlín 2016 se zúčastnilo v součtu 1066 běžců. „Letos byla pro velký zájem kapacita závodu navýšena na 1500 běžců. Už nyní, tři měsíce před startem, máme zaregistrováno přes 700 běžců,“ říká Aleš Zábojník.

Druhý ročník festivalového půlmaratonu Zlín se uskuteční 3. června a bude opět součástí doprovodného programu filmového festivalu. Součástí akce bude opět i rodinný běh na 1400 m, kterého se mohou zúčastnit dospělí s dětmi i junioři. Pořadateli městského běhu ulicemi festivalového Zlína jsou organizátoři Zlín Film Festivalu společně s Běhy Zlín.

Více na www.zlinskypulmaraton.cz

Publikováno: 5.3.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *