SLZA bude mít autogramiádu ve Zlatém jablku

Se zpěvákem Petrem Lexou a kytaristou Lukášem Bundilem, členy populární skupiny Slza, se mohou setkat jejich fanoušci ve středu 16. listopadu v obchodním centru Zlaté jablko ve Zlíně. Od 17 hodin zde budou rozdávat autogramy do své nové fotoknihy Slza obrazem.

„Autogramiáda bude zahájena akustickým minikoncertem. A kromě knihy budou k dostání i nové plakáty a předměty od skupiny Slza,“ zve do Zlatého jablka jeho ředitel Jiří Kratochvíl.

Fotokniha Slza obrazem umožní příznivcům skupiny Slza nahlédnout do doposud skrývaného soukromí i do zákulisí koncertů. Materiál na knihu sbíral již od začátku roku 2016 fotograf Jindřich Kodíček. Doprovázel kapelu na koncertech, setkáních s fanoušky, ve studiu, ale i ve volných chvílích. Podařilo se mu tak zachytit okamžiky, v jakých Petra s Lukášem zatím znali jen jejich nejbližší.

„Slza je splněný sen. A vztah s našimi fanoušky je pro nás tím nejdůležitějším. Věříme, že jim fotokniha udělá radost a bude je bavit prožít splnění našeho snu spolu s námi,“ neskrývají nadšení z knihy Petr Lexa a Lukáš Bundil.

Kniha je výjimečná tím, že kromě fotografií obsahuje i zatím nepublikované biografické texty a velký exkluzivní rozhovor. Dalším překvapením je dvacet zlatých kupónů, které do náhodně vybraných knih vložili osobně protagonisté skupiny. Šťastlivci, kteří kupóny najdou, budou moci prožít speciální den se Slzou.

Autogramiáda vypukne 16. listopadu v 17 hodin v přízemí prodejní galerie Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko a je přístupná zdarma.

Publikováno: 9.11.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *