Soutěž: Staň se VIP hostem Zlín Film Festivalu!

Už za měsíc se Zlín stane centrem filmového dění. Od 27. května do 3. června se zde totiž bude konat 56. ročník Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež. A Zlaté jablko při této příležitosti nabízí ojedinělou možnost stát se VIP návštěvníkem festivalu. Stačí uspět v soutěži, která probíhá až do 20. května. Hlavními cenami jsou akreditace na Zlín Film Festival.

Snem mnoha filmových fanoušků je dostat se do blízkosti svých oblíbených hvězd. Díky soutěži „Staň se VIP“, kterou v těchto dnech pořádá obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko ve Zlíně, se pro šťastné výherce může tento sen stát skutečností. Stačí jen co nejlépe odpovědět na soutěžní tipovací otázku „Kolik lidí celkem navštívilo Zlaté jablko v roce 2015?“ a natočit originální video, kde soutěžící vysvětlí, proč se chce stát VIP.

Hlavní výhrou v soutěži jsou právě VIP vstupenky na zahajovací a ukončovací party festivalu a celotýdenní festivalová akreditace. „Výherce zažije Zlín Film Festival v roli VIP. Dostane tak šanci užít si festival jako nikdo jiný,“ slibuje Jiří Kratochvíl, ředitel OZC Zlaté jablko. Připraveny jsou ještě další dvě ceny, a to třídenní festivalová akreditace a celotýdenní filmová akreditace.

Zlínský filmový festival je jednou z největších událostí, které ve Zlíně probíhají. Přijíždějí sem významní hosté z České republiky i ze zahraničí. „Výherce tak čeká spousta zábavy, nezapomenutelné zážitky i setkání s hvězdami nejen filmových pláten,“ upozorňuje Martin Pášma, výkonný ředitel Zlín Film Festivalu.

Soutěžní příspěvky jsou přijímány do 20. května na adrese soutez@zlinfest.cz. Výsledky soutěže budou zveřejněny do 25. května na www.zlinfest.cz, www.zlatejablko.cz a jejich facebookových profilech. Na stejných místech jsou k dispozici také podrobná pravidla soutěže.

Publikováno: 26.4.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *