Star Rally 2018 autogramiáda!

Den před slavnostním startem 48. ročníku Barum Czech Rally Zlín se opět mohou příznivci motosportu setkat v obchodním centru Zlaté jablko s jezdci rally. Tentokrát se autogramiády zúčastní posádky Star Rally Historic, která je už pojedenácté součástí Barumky. Autogramiáda ve čtvrtek 23. srpna začíná v 19 hodin a mezi účastníky bude i loňský vítěz Stanislav Budil nebo první český pilot Formule 1 Tomáš Enge.

Druhou příležitost získat podpis či fotografii známých rally jezdců nabízí fanouškům Barum Rally ve čtvrtek 23. srpna obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko. Den předtím, než posádky zasednou do kokpitů svých závodních vozů, zavítají právě sem na oblíbenou autogramiádu.

Na místě tentokrát budou jezdci účastnící se Star Rally Historic, závodu historických závodních speciálů. Pozvání přijali favorit závodu Vlastimil Neumann se spolujezdcem Ottou Slezákem, loňská vítězná posádka Stanislav Budil a Petr Vejvoda, Tomáš Enge, který je známý jako první český pilot Formule 1, a jeho navigátorka Lucie Engová, Jindřich Štolfa se Zdeňkem Hawlem, Martin Kučera s Evou Žaludkovou a Karel Jirátko se spolujezcem Ivem Valachem. Zahraniční posádky bude reprezentovat polská dvojice Grzegorz Olchawski a Łukasz Wroński.

„Dále bych chtěl fanouškům připomenout možnost poměřit na soutěžním simulátoru své síly s Janem Kopeckým. V soutěži Natři Honzu se hraje o užívání limitované edice Škoda Fabia R5 na rok zdarma,“ uvedl Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka.

Poslední příležitost vidět osobně ty nejlepší rally jezdce se naskytne v závěrečný den závodů. V neděli 26. srpna proběhne přímo v prodejní galerii Zlatého jablka tisková konference vítězů Barum Czech Rally Zlín.

Aktuální informace k programu najdete na Facebooku a webu Zlatého jablka.

  1. ročník Barum Czech Rally Zlín ve Zlatém jablku:
  2. – 26. 8. Otevřen fanshop se vstupenkami a rally předměty (denně od 10 do 20 h)
  3. – 26. 8. Soutěž na simulátoru o Škodu Fabii R5 na rok zdarma (www.natrihonzu.cz)
  4. 8. Autogramiáda rally jezdců
  5. 8. Autogramiáda rally jezdců
  6. – 26. 8. Škoda park na náměstí Míru s atraktivním programem pro děti i dospělé
  7. 8. Tisková konference vítězů Barum Czech Rally Zlín

Publikováno: 23.8.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *