Truck Sraz Zlín 2016

Tento víkend 19.–21. srpna se uskuteční jedenáctý ročník Truck Srazu Zlín. Spanilá jízda kamionů projede v pátek i v sobotu Zlínem.

Vybrané trucky se budou v pátek od 19:30 hodin postupně řadit v ulici Hradské. O hodinu později se osvětlená kolona kamionů rozjede a bude v jízdě pokračovat na trase tř. T. Bati, ulicemi Díly IV, Štefánikova, Osvoboditelů směrem na Kudlov a dále do Březůvek.

Sobotní denní spanilá jízda pojede po stejné trase jako v loňském roce. V 11:15 hodin vyjede z Březůvek na Provodov, přes Zelené údolí do Želechovic nad Dřevnicí a do Zlína. Ulicí Vizovická a třídou T. Bati projede přibližně kolem poledne. Po průjezdu centrem Zlína se po trase ulicí Březnická, Březnice, Bohuslavice a Doubravy vrátí zpět do Březůvek.

Program Truck srazu Zlín se odehraje v sobotu v areálu Kapřín v Březůvkách. Pro jednotlivce a týmy z řad dospělých i dětí budou připraveny soutěže, ukázka RC modelů dopravní a stavební techniky a prezentace firem. V nabídce je i jízda historickým autobusem do Luhačovic.O hudební doprovod se postará country kapela Pěšáci.

Večer proběhne volba nejkrásnějšího trucku v několika kategoriích, světelná truck show, rockotéka a ohňostroj.

Pro zlínské účastníky bude zajištěna kyvadlová doprava  z Kudlova (konečná MHD č. 32) do Březůvek a zpět.

Více informací o srazu a jízdní řád kyvadlové dopravy  je k dispozici na www.truck-sraz-zlin.cz.

Zdroj: zlin.eu

Publikováno: 18.8.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *