Valentýn ve Zlatém jablku

Valentýnské dekorace ozvláštní o druhém únorovém víkendu obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně. Tři dny romantické atmosféry připomínající Den svatého Valentýna umožní návštěvníkům odpoutat se všedních starostí a vyfotit si svou Valentýnku s těmi, které mají nejraději.

Památku na letošního Valentýna mohou mít všichni návštěvníci obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně. Stačí jen zastavit se od pátku 10. do neděle 12. února ve stylovém fotokoutku s Valentýnskou tématikou, který bude instalovaný v přízemí prodejní galerie. K dispozici budou nejrůznější rekvizity, aby fotografie byly opravdu originální.

„Fotokoutek je připravený nejen pro zamilované dvojice, ale i pro celé rodiny. Pomocí počítače k pózujícím následně přidáme vhodné pozadí i datum focení,“ uvedl ředitel Zlatého jablka Jiří Kratochvíl. Každý vyfocený pár nebo skupinka si mohou rovnou z fotokoutku odnést jednu vytištěnou fotografii zdarma.

Tematický fotokoutek je otevřen všem zájemcům v pátek 10. února mezi 14. a 18. hodinou, v sobotu a v neděli pak od 10 do 18 hodin.

Publikováno: 10.2.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *