Valentýnská show 2020!! Soutěž pro snoubence!

Program pro všechny zamilované si ke svátku svatého Valentýna tradičně připravilo zlínské obchodní centrum Zlaté jablko. Tento týden zahájilo soutěž určenou pro páry, které letos plánují svatbu. Vyhlášení jejích vítězů proběhne přímo 14. února v rámci velké Valentýnské show s bohatým programem, živou hudbou či přehlídkou svatebních šatů.

Ceny v celkové hodnotě přes 100 tisíc korun čekají v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko na šťastné páry, které právě v tomto roce plánují vstoupit do manželství. Valentýnská soutěž začala 3. února a je možné se do ní zapojit až do poledne 14. února.

„Zlaté jablko se s radostí stane součástí svatby vítězných párů. Díky výhrám mohou snoubenci ušetřit ze svého svatebního rozpočtu,“ podotkl Jiří Kratochvíl, ředitel obchodního centra. K hlavním výhrám v soutěži patří zapůjčení šatů ze salonu Dany Svozílkové pro nevěstu, snubní prstýnky Jolleo, svatební oblek značky Steilmann pro ženicha, romantické líbánky ve Spa hotelu Lanterna, svatební účes pro nevěstu i ženicha v salonu Paul Allan, televize z Datartu či svatební kytice a výzdoba z květinářství Orchidej a mnohé další.

Od stejného data je možné si v prostorách Zlatého jablka prohlédnout právě výstavu svatebních šatů ze Svatebního salonu Dany Svozílkové a květinovou výzdobu z květinářství Orchidej. S blížícím se svátkem se pak v obchodním centru objeví i další stánky partnerů soutěže.

Na největší show se mohou návštěvníci těšit přímo na Valentýna. V pátek 14. února od 13 do 18 hodin nabídne Zlaté jablko pestrý program moderovaný Wendy Březinovou. Po celou dobu bude k dispozici zábavné focení s insta mozaikou. Hned třikrát, v 15, 16 a 17 hodin, bude k vidění přehlídka svatebních šatů. Sváteční atmosféru podtrhne živá hudba v podání pianisty Honzy Kuchaře. Celá Valentýnská show vyvrcholí v 17:30 hodin vyhlášením vítězných párů soutěže.

Vstupenkou do soutěže je nákup v libovolné prodejně ve Zlatém jablku v hodnotě minimálně 500 Kč a následná registrace u hostesky, která bude přítomna v přízemí prodejní galerie každý den trvání soutěže mezi 10. a 18. hodinou.

Více na www.zlatejablko.cz

Publikováno: 10.2.2020

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *