Večer flamenca na zámku!

Hudbu a tanec ideální pro letní večer má na programu Zlínský zámek o.p.s. Večer flamenca roztančí všechny přítomné na nádvoří zámku v sobotu 4. srpna od 19 hodin. Pořad je součástí Zámeckého kulturního léta, které do Zlína v období letních prázdnin přináší netradiční kulturní zážitky.

Španělské rytmy, kytara a tanec flamenca ovládnou první srpnový sobotní večer nádvoří na zámku ve Zlíně. Vystoupí zde čtyřčlenná brněnská skupina Pueblo Flamenco, na její koncert pak naváže workshop pro zájemce z řad přítomných. O flamencu bude také možné si popovídat se členy skupiny a prohlédnout si rekvizity, které k flamencu neodmyslitelně patří.

„Diváci se budou moci blíže seznámit s tímto temperamentním tancem, popřípadě si jej dokonce vyzkoušet. A taky se dozví třeba to, co je to cajón,“ zve za nevšedním zážitkem Martin Pášma, ředitel společnosti Zlínský zámek.

Večer flamenca se koná na nádvoří zlínského zámku v sobotu 4. srpna v 19 hodin. Vstupné činí 80,- Kč, rezervace míst je možná na telefonním čísle 602 560 020.

Zámecké kulturní léto dále v cyklu Zlínské filmové léto připravované společně se Statutárním městem Zlínem nabídne:

10. 8. projekce filmu Věčně tvá nevěrná

11. 8. projekce filmu Den co den

Více na www.zlinskyzamek.cz

Publikováno: 1.8.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *