Věda na vlastní kůži na UTBčku!

Máš zájem o studium na UTB? Baví tě přírodní a technické vědy? Jestli ano, nedělej z toho vědu a dojdi 22.1.2016 na Fakultu technologickou UTB. Co tě tam čeká?

Den otevřených dveří je šitý tobě na míru. Dozvíš se mnoho informací o možnostech studia na Fakultě technologické. Hlavním zdrojem informací ti budou studenti jednotlivých oborů, kteří ví jak to na škole chodí. Sdělí ti co se na jejich oboru učí a na kterého učitele si dát pozor! Pokud tě bude naopak zajímat i názor učitelů, budou ti k dispozici. Možností na co se ptát máš velkou spoustu. Mezi klasické dotazy patří dotazy na vyučované předměty, jaká jsou stipendia, podmínky a průběh přijímacího řízení a v neposlední řadě pak možnosti ubytování. Den otevřených dveří (DOD) nabízí také informační přednášky a prohlídky výukových prostor a laboratoří Fakulty technologické UTB.

Letošní den otevřených dveří bude navíc okořeněn o novou věc – „Vědu na vlastní kůži“ – což je velký experiment, jehož cílem je popsat typického návštěvníka DOD. Když se registruješ, dostaneš svůj QR kód, se kterým absolvuješ deset různých experimentů. Uvidíš, co všechno se o sobě dozvíš! Vše samozřejmě anonymně!

Ze všech zúčastněných vzejde, pomocí nejmodernějších statistických metod, LABORATVOR. Tedy jakýsi průměr a typický zájemce o přírodní a technické vědy. Celkové vyhodnocení bude zvěřejněno na portálu http://laboratvor.cz .

Den otevřených dveří proběhne v Laboratorním centru Fakulty technologické v pátek 22. ledna 2016, od 9 do 15 hodin.

 

Publikováno: 18.1.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *