Zlín opět přivítá prváky ve velkém stylu!

Úterý 10. 10. bude patřit akci Vítání prváků, která je již tradiční zahajovací party semestru. Čtyři kluby s nabitým hudebním programem, seznamování, zábava, zkrátka ta pravá atmosféra studentského života. Kdo neprojde Vítáním, jako by nebyl studentem. Celou akci organizuje Studentská Unie UTB (tedy studenti pro studenty).

Koncept Vítání prváků je uzpůsoben tak, aby se účastníci nenudili a našli si z nabídky právě to své. Za jednu pásku na ruce mohou navštívit hned 4 scény – Fénix club, Blok 12, Star Club Flip, a také kavárnu v 14|15 Baťově institutu.

Fanoušci živých koncertů a energické muziky by měli zavítat do Fénix clubu. Zde se představí nejprve kapela John Wolfhooker, která to pořádně rozjela již v květnu na Majálesu UTB, nicméně tentokrát se na můžeme těšit na podání (netradičně) v akustickém setu. Po nich obleče club do punkového kabátu kapela Criminal Colection, od kterých můžeme čekat nálož energie s prvky soft-core. Zábava bude pokračovat s Djs.

Příznivci spíš taneční muziky mohou zavítat do Star Clubu Flip, kde to rozjede DJ Majkl a DJ Tony, kteří se postarají o tu pravou atmosféru. Dalším klubem je Blok 12, kde se rozparádí se svým elektro-swingem a live saxofonem DJ Mackie Messer feat. El Checo.

Kulturu z trochu jiného soudku nabídne kavárna 15Kafe v 14|15 Baťově institutu. Zde proběhne divadelní vystoupení „Ze ZOO“ v podání Pavola Seriše. Po této pohybové komedii bude následovat Latino párty, kde bude připravena – nejen pro milovníky tance – výuka salsy a následná zábava.

Součástí Vítání prváků je také doprovodný program, který tvoří především Stopovačka. Jedná se o soutěž, ve které nejde jen o rychlost, ale také o to, ukázat prvákům zajímavá místa ve Zlíně. Cílem je být nejrychlejší a za pomocí indicií plnit různé úkoly. Pro ty nejúspěšnější stopaře jsou připraveny věcné ceny (free vstupy na Vítání, Red Bull a Jägermeister překvapení a další)

V den konání bude v několika zlínských podnicích platit speciální akce na drinky pro studenty, kteří již mají zakoupenou pásku. Konkrétně se jedná o Nový svět, Indiana a Pštrose a také Sklep 33. V Bůrgeru bude možnost také zakoupit speciální Vítací menu.

To vše za baťovských 99 peněz.

Publikováno: 26.9.2017

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *