Oslavy 10 let Zlatého jablka nabídnou Zlínu víkend plný zábavy a hvězd

Své 10. narozeniny oslaví obchodní centrum Zlaté jablko ve Zlíně opravdu se vší parádou. Bohatý program, který je dárkem pro všechny jeho návštěvníky, je připravený na celý víkend. Od pátku 11. do neděle 13. května se tak mohou těšit na exkluzivní  Golden Night, celou řadu hudebních vystoupení, velkolepý ohňostroj i zábavu pro děti. Pozvání do Zlína přijali Leoš Mareš, rapper Rytmus, skupina Mandrage, módní návrhář Osmany Laffita, modelky Kateřina Průšová a Aneta Vignerová a mnoho dalších interpretů.

Narozeninový víkend Zlatého jablka slibuje opravdu nevšední zážitky. Zlín čekají tři dny zábavy, jaká tady dlouho nebyla. „Již před deseti lety, kdy jsme Zlaté jablko otevírali, jsme si vytyčili cíl stát se nejen místem k nakupování, ale i centrem zábavy, kde se budou lidé rádi setkávat a kde se pořád bude něco dít. A to se nám podařilo,“ přiznal Jiří Kratochvíl, ředitel obchodního centra, které se stalo neodmyslitelnou součástí Zlína.

V duchu jedinečné zábavy se ponese i program slavnostního víkendu. Hned v pátek 11. května vypukne exkluzivní Golden Night s hvězdným obsazením v čele s moderátorem Leošem Marešem. V prodeji v pokladnách Golden Apple Cinema a v síti Ticketstream je jen omezený počet vstupenek na tuto mimořádnou party. V ceně je nejen nabitý kulturní program, ale i vstup do multikina a občerstvení zahrnující pravé šampaňské Moët & Chandon nebo legendární Tatratea.

Na pódiu se objeví dívčí elektrické smyčcové trio Inflagranti, DJ Saxo Francis propojující magii saxofonu s elektronickou hudbou a úspěšný slovenský rapper Rytmus. Originální vystoupení má připravené taneční skupina Mirror Family, finalista soutěže Česko Slovensko má talent. S aktuálními módními trendy seznámí diváky fashion show s modelkami Kateřinou Průšovou a Anetou Vignerovou.

Speciálním dárkem pro návštěvníky Zlatého jablka je víkendový program přístupný zcela zdarma. Hvězdou sobotního večera bude nepochybně hudební skupina Mandrage, která vystoupí na náměstí Míru a po jejímž koncertu bude následovat slavnostní ohňostroj.

Přes den se pod taktovkou moderátorů A.N.D.U.L.Y a Petra Vágnera představí taneční skupina The Pastels, zpěvačka Victoria Velvet, skupina Light & Love, iluzionista Pavel Dolejška či módní show návrháře Osmanyho Laffity.

Nedělní program potěší zejména nejmenší návštěvníky Zlatého jablka. Čekat na ně bude My Little Pony, londýnský patrový autobus od Hamleys a spousta dalších atrakcí.

Program narozeninových oslav:

PÁTEK 11. 5. „GOLDEN NIGHT“
20:00 Příchod hostů
20:30 Mirror Family
20:35 Uvítání moderátorem Leošem Marešem
20:45 Módní show PONER
21:05 RYTMUS
21:30 InFlagranti
22:20 DJ Saxo Francis
23:30 Ukončení akce
Vstupenky možno zakoupit na pokladně multikina GAC, v síti ticketstream.cz nebo na místě.

SOBOTA 12. 5. 
14:00 Akci zahájí moderátoři A.N.D.U.L.A. a Petr Vágner
14:15 Pavel Dolejška
14:30 Módní show
15:30 Victoria Velvet
16:00 Autogramiáda Victoria Velvet
16:30 Módní show
17:00 The Pastels
17:30 Losování spotřebitelské aktivace
18:20 koncert Light & Love
19:20 Módní show
19:50 The Pastels
20:00 Ukončení akce v OCZJ
21:00 Mandrage – nám. Míru
22:05 Ohňostroj – nám. Míru

Celý den probíhají nákupy s Osmanym Laffitou.
Podmínky nákupu s Osmanym: minimální hodnota nákupu 1.500,- Kč, REZERVACE do 11. 5. na čísle 732 316 643. Pospěšte si, jeho kapacita i čas je omezený!

NEDĚLE 13. 5.
10:00 – 19:00 dětský program na pasáži Zlatého jablka a na náměstí Míru

Zlaté jablko
My Little Pony program:
– taneční vystoupení
– taneční workshop
– tvorba čelenek
– výroba obrázků na stěnu
– barvení nehtů a vlasů
– kreativní malování
– obří fotostěna
– SOUTĚŽE o ceny My Little Pony a mnoho dalšího

Náměstí Míru
– kolotoče, skákací atrakce
– dvouposchoďový autobus Hamley´s
– program plný soutěží, dárků a workshopů s hračkářstvím Hamley´s

 

Více na www.zlatejablko.cz

Publikováno: 9.5.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *