Zlín Design Market 2018

Zlínský zámek o.p.s. zahajuje přípravy dalšího ročníku Zlín Design Marketu. Již v těchto dnech mají designéři, kteří chtějí na této přehlídce originální autorské tvorby představit svoji tvorbu, možnost se registrovat k účasti. Samotný Zlín Design Market pak proběhne o víkendu 24. a 25. listopadu. Je určený pro širokou veřejnost, a kromě prodejní části zahrnuje také oblíbené tematické workshopy.

Již popáté pořádá Zlínský zámek prodejní přehlídku mladého designu Zlín Design Market. Letos se koná již v závěru listopadu a stejně jako v předchozích letech nabízí designérům možnost ukázat svá originální díla a nabídnout je k prodeji. Pro návštěvníky je to příležitost k nákupu nevšedních kousků z oblasti módy, šperků, bytových doplňků či grafiky a třeba tak pořídit jedinečné vánoční dárky. „Cílem projektu je propojovat všechny generace a vzájemně sdílet novinky ze světa designu,“ uvedla za organizátory Miroslava Kupčíková.

Základem je prodejní přehlídka autorských designových děl, na kterou navazují i oblíbené kreativní workshopy. Během nich mají návštěvníci možnost zapojit se do tvůrčí činnosti.

Designéři, kteří mají zájem o prezentaci své tvorby, se mohou registrovat do 7. října na http://www.zlin-design.cz/zdm_2018

Pátý ročník Zlín Design Marketu bude mít otevřeno v sobotu 24. prosince od 10 do 20 hodin a v neděli 10. prosince od 10 do 16 hodin.

Projekt vznikl jako platforma pro sdílení designových novinek díky obecně prospěšné společnosti Zlínský zámek, která ve spolupráci se Statutárním městem Zlín usiluje o znovuoživení zámku a zpřístupnění jeho prostor veřejnosti.

Publikováno: 8.11.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *