Zlín film fest Zlaté jablko 2016 – program

I letos se ze Zlatého jablka na týden stává místo plné čilého festivalového ruchu. V rámci 56. ročníku Zlín Film Festivalu zde mohou návštěvníci zhlédnout zajímavé filmové projekce, bavit se u doprovodného programu a setkat se s celou řadou oblíbených hereckých, hudebních i sportovních hvězd. Mrkni na kompletní program filmového festivalu:

PÁTEK 27. 5.

16:00 Autogramiáda Ready Kirken – možnost získat podpisy od členů oblíbené skupiny

 

 SOBOTA 28. 5.

Tento den bude na festivalu patřit kromě jiného pohybovým aktivitám a sportovním kláním všeho druhu. Do Zlatého jablka tak zavítají sportovci, ale také například i herci a zpěváci.

15:00 Autogramiáda sportovních hvězd dětského festivalu „Sporťáček“

Ze sportoviště se za fanoušky přijdou podívat sportovci, kteří se účastní festivalu sportu pro děti Sporťáček 2016.

16:00 Autogramiáda kapely Čechomor

Ve Zlatém jablku budou své podpisy rozdávat členové skupiny Čechomor, hudební skupiny hrající české, moravské, slezské a slovenské lidové písně, se kterými už za dobu svého působení procestovali celou Evropu, Severní Ameriku, Rusko, Čínu, Mongolsko a Austrálii.

18:00 Autogramiáda herců a osobností z filmu Děda

Snímek Děda vznikl na Valašsku s hvězdným hereckým obsazením. Do Zlatého jablka by měli zavítat hlavní protagonisté tohoto snímku – Petr Čtvrtníček, Anna Čtvrtníčková, Jáchym Dimov, Marta Santovjáková Gerlíková nebo například David Suchařípa.

 

NEDĚLE 29. 5.

18:00 Autogramiáda osobností připravované pohádky „O dukát hradu Lukova“

Návštěvníci centra budou mít v neděli možnost získat podpis některého ze známých herců, kteří si zahráli v nové pohádce – Kateřina Brožová, Alice Bendová, Kristýna Kociánová, Filip Blažek či Václav Noid Bárta.

 

PONDĚLÍ 30. 5.

16:00 Autogramiáda Hanky Kynychové

Zlaté jablko navštíví i známá cvičitelka, moderátorka, instruktorka fitness, filantropka Hanka Kynychová.

ÚTERÝ 31. 5.

16:00 – 19:30 Pečení s UNICEF – v netradiční roli pekařů a prodavačů pečiva se představí osobnosti jako Jiří Strach nebo Pavel Nový.

20:00 Autogramiáda zpěvačky Heleny Vondráčkové

Úterní večer bude v obchodním centru patřit setkání se slavnou českou zpěvačkou Helenou Vondráčkovou, která bude fanouškům rozdávat podpisy či společnou fotografii.

 

STŘEDA 1. 6.

16:00 Autogramiáda Jiřiny Bohdalové, J.A. Náhlovského, Václava Vorlíčka

Své podpisy fanouškům a příznivcům bude rozdávat i trojice populárních českých osobností v čele s oblíbenou herečkou Jiřinou Bohdalovou. Chybět nebude ani režisér dětských filmů Václav Vorlíček a známý český bavič J.A.Náhlovský.

 

ČTVRTEK 2. 6.

16:00 Autogramiáda moderátorů Zlín Film Festivalu

Závěr festivalu již tradičně bude patřit osobnostem, které festivalem provázely. Na setkání s fanoušky tak dorazí Dana Morávková, Jan Čenský, Josef Polášek, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Martin Hrdinka nebo Jirka Hadaš.

 

PÁTEK 3. 6.

16: 00 Autogramiáda Voxel

Se svými fanoušky se ve Zlatém jablku sejde i Václav Lebeda, český popový zpěvák, vystupující pod pseudonymem Voxel.

 

SOBOTA 4. 6.

10:00 – 18:00 LEGOMÁNIE

Jako každý rok proběhne ve Zlatém jablku i tradiční Legománie, během které si děti mohou se stavebnicemi podle libosti vyhrát a postavit si nejen výtvory podle své fantazie

 

Publikováno: 27.5.2016

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *