Zlínská 50 – výsledky!

V hlavním závodě složeném ze tří okruhů, který měřil 42 km s převýšením 1050 m, zvítězil Tomáš Višňovský (Česká spořitelna Accolade) v čase 1:43:36. ,,Od startu jsem jel svoje tempo. A už po deseti minutách v průběhu druhého kilometru jsem se probojoval do čela. Snažil jsem se být pozorný, protože trasa byla po nočním dešti hodně rozbahněná. Naštěstí pak v průběhu závodu už svítilo sluníčko, a tak se mi příjemně závodilo,” řekl po závodě ,,Višňa”.

Na druhém místě s odstupem šesti minut dojel Michal Bubílek (Kross Bikeranch Team). Třetí dojel nadějný vsetínský jezdec Michael Zeťák. 

Závod žen vyhrála Libuše Prchalová z formace 4Ever Cyklo Bulis, první příčku brala za čas 2:36:16. Druhá dojela Markéta Odehnalová (Cykloteam Kolárna), bronz si do Kroměříže odvezla Veronika Brázdová.

Na kratší 15km trase zvítězil mezi muži Jakub Žurek (BIKE PRO RACING), v těsném závěsu za ním David Vašut (BIKE PRO RACING)  a na třetím místě Jan Hudeček (TUFO CykloZákladna Otrokovice). Mezi ženami zvítězila Julie Malošíková (Cykloteam MXM Hulín).

Nesmíme zapomenout ani na zbylých téměř 300 závodníků, kteří se statečně prali s blátem na trati. Každý si zaslouží obdiv a respekt. Kompletní výsledky najdete na webu: https://www.zlinska50.cz/vysledky-2020

Vzpomněli jsme i na paní Danu Zátopkovou, která nad naším závodem držela 4 roky záštitu.  

,,Zlínská 50 není jenom o výsledcích, ale i o pohodové a přátelské atmosféře, kde se fandí všem a závodí se v duchu fair-play. Rád bych poděkoval všem závodníkům, spolupořadatelům, sponzorům…” 

Zachovejte nám přízeň, těšíme se na vás 3. 10. 2021 na startu 13. ročníku Zlínské 50! 

Vaši pořadatelé Zlínské 50 🙂

Publikováno: 10.10.2020

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *