Zlínský aerobický klub zakončil svoji sezónu medailovou žní

Tři zlaté medaile a dvě stříbrné. Takovým úspěchem ukončil svoji letošní závodní sezónu Sportovní klub P+K Zlín – klub sester Jüngerových zaměřený především na aerobik.

Medaile vybojovaly o druhém červnovém víkendu děti ve věku od 7 do 15 let ve velkém finále AEROBIC TOUR V Olomouci  a ve finále MIA festivalu – mezinárodního festivalu. „Z našeho klubu se finále účastnilo 5 závodních sestav, z nichž tři vybojovaly zlato a dvě stříbro. Všechny naše děti tedy odjížděly domů s medailí. Je to nádherné zakončení závodní sezony,“ komentovala medailové ukončení sezóny trenérka aerobic klubu Petra Jüngerová a dodala, že zlato si se svojí choreografií vybojovala závodní sestava námořníků, tarzanů a fotbalistek. Stříbro pak sestava andílků a sporťák.

Letošní sezóna byla pro sportovní klub SKPK Zlín úspěšná od samého začátku. „Děti se účastnily několika závodů a ze žádného neodjel náš klub bez medaile,“ doplnila trenérka Jüngerová.

Sportovní aerobic klub sester Jüngerových zabezpečuje tréninky aerobiku od začátečníků až po vrcholové sportovce a to pod dohledem kvalifikovaných trenérů. Do svých řad přijímá děti již od čtyř let (výjimečně i od tří), do závodní i nezávodní skupinky. Cvičenky se mohou pochlubit mnoha úspěchy jak ze závodů v ČR, tak i ze zahraničí, dokonce titulem Mistrů Evropy. Mimo tréninků klub pravidelně pořádá pro děti i další doprovodné aktivity jako jsou výlety, soustředění či tábory. Více informací najdete na webových stránkách www.skpkzlin.cz

Publikováno: 13.6.2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *